BENDRUOMENĖS VERSLUI

KLAIPĖDOS RAJONO BENDRUOMENĖS KVIEČIA TARPSEKTORINIAM BENDRADARBIAVIMUI

 

Kaimo bendruomenės, kurios įgyvendino 2007-2013 m. finansavimo laikotarpio vietos projektus, kviečia kitas nevyriausybines organizacijas ar verslo atstovus bendradarbiauti tęstinėse įgyvendintų vietos projektų veiklose.

 

Visuomeninė organizacija „Lankupių kaimo bendruomenė“ (Lankupiai)

Bendruomenė pasirengusi bendradarbiauti tiek vietos turizmo plėtros klausimais, tiek ieškant stipraus administratoriaus mini viešbutukui. Lankupių kaimo bendruomenė turi įsirengusi renginių salę, 3 kambarius, skirtus nakvynei, yra atskira virtuvėle bei WC/dušas.

Pastatas yra labai patrauklioje vietoje, ant Minijos kranto (planuojama sutvarkyti krantinę), o už 50 metrų yra traukos objektas – ilgiausias Lietuvoje kabantis tiltas.

Taip pat bendruomenė turi daugiafunkcinę siuvinėjimo mašiną.

Tel. 8 670 33 406. Pirmininkas Darius Birbalas

 

Šiūparių bendruomenė (Šiūpariai)

Bendruomenė yra atvira įvairiems pasiūlymams bendradarbiauti. Iš vietos projekto lėšų yra įrengta siuvykla bei kirpykla. Siuvykloje yra 2 pramoninės mašinos, overlokas, kirpykloje yra kirpyklos įranga. Šiuo metu reikalinga kirpėja.

Tel. 8 630 85 927. Pirmininkė Marina Žebelienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klaipėdos rajono Antkopčio kaimo bendruomenės centras (Antkoptis)

Šalia autostrados, kur patogus privažiavimas, įrengta puiki vieta prekybos ar paslaugų organizavimui. Yra šaldytuvas, šaldymo vitrinos, vieta reklaminiam stendui ir galimybė pritraukti keliaujančius autostrada. Bendruomenė ieško administratoriaus!

Tel. 8 611 42 578. Pirmininkas Vytautas Vengalis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brožių kaimo bendruomenė (Brožiai).

„Brožių virtuvė“ – vienas sėkmingiausių bendruomeninių verslų Lietuvoje. Turi įsikūrę profesionalią virtuvę, ruošia maistą šventėms. Ieško bendradarbiavimo galimybių dėl maisto tiekimo, patalpų kavinei. Taip pat bendruomenė pasiryžusi bendradarbiauti su švenčių organizatoriais.

Tel. 8 620 40 530. Pirmininkė Vida Riaukienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VšĮ Klaipėdos rajono amatų centras (Veiviržėnai).

Organizuoja edukacinius užsiėmimus, gali pasiūlyti 19 edukacinių programų (molio, lino, audimo, mezgimo, veltinio, tekstilės, duonos kepimo, muilo gamybos ir kt). Ieško partnerių produkcijos pardavimui.

Taip pat ieško nuolatinio bendradarbiavimo su transportavimo paslaugas teikiančia įmone išvažiuojamosioms edukacijoms. Amatų centras priima gamybines atliekas (odos, tekstilės atraižas, medienos likučius ir t.t. )

Tel. 8 618 85 928. Direktorė Valė Krauleidienė.

 

 

Asociacija „Šaltupė“ (Šalpėnai).

Vietos projekto dėka bendruomenė turi įsirengusi dvi jurtas. Viena iš jų – renginių salė su multimedija, talpinanti iki 40 asmenų, kitoje – pirtis su priešpirčiu. Bendruomenė ieško pirtininko bei patalpų administratoriaus.

Tel. 8 612 54 637. Pirmininkė Reda Poškienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visuomeninė organizacija Priekulės bendruomenė (Priekulė).

Dalis bendruomenės patalpų skirta šarvojimo paslaugoms teikti. Bendruomenė ieško bendradarbiavimo galimybių su papildomas paslaugas galinčiomis teikti įmonėmis (žvakės, transportas, vainikai ir t.t.).

Tel. 8 687 52 955. Pirmininkė Sigutė Puplesienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visuomeninė organizacija Vėžaičių bendruomenė (Vėžaičiai).

Vėžaičių konferencijos centras atviras bendradarbiavimui ir partnerystei. Gali pasiūlyti dvi konferencijų sales, kuriose galima rengti aukšto lygio konferencijas, taip pat ir tarptautines, nes, yra vertėjavimo kabinos. Bendruomenė organizuoja maitinimą konferencijų dalyviams.

Tel. 8 652 75 268. Pirmininkė Vaida Bočkuvienė.