VIENIJAMOS JĖGOS SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO PROBLEMOMS SPRĘSTI

/ 2017-12-01

2017 m. lapkričio 20 dieną VPS administracijos atstovės Raimonda Damulienė ir Vida Urbonienė dalyvavo  Klaipėdos rajono švietimo centro organizuojamame forume „Suaugusiųjų švietimas Klaipėdos rajone: problemos ir galimybės“, kuris vyko. Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos aktų salėje. Forumo dalyviai – įstaigos ir organizacijos, prisidedančios prie neformaliojo suaugusiųjų švietimo Klaipėdos rajone.

Forumas buvo skirtas  mokymosi visą gyvenimą pasiūlos ir paklausos sistemos sukūrimo galimybių Klaipėdos rajone, kurios sudarytų sąlygas suaugusių asmenų socialinei ir darbinei įtraukčiai, aktyviam pilietiškumui, profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui, aptarimui.

Klaipėdos rajono švietimo centro direktorė Ramutė Sirutienė pristatė  ES ir LR programinius dokumentus, Klaipėdos teritorinės darbo biržos Gargždų skyriaus vedėjos pavaduotoja Regina Buivydienė supažindino forumo dalyvius su Darbo biržos įgyvendinamomis formaliojo ir neformaliojo ugdymo programomis, Dovilų socialinių iniciatyvų centro direktorė Šarūnė Petruškevičienė papasakojo apie vykdomą projektą „Kompleksinės paslaugos šeimoms Klaipėdos rajone“. Kiti forumo dalyviai taip pat papasakojo apie savo planus suaugusiųjų švietimo srityje 2018 metais.

Antroje forumo dalyje buvo aptartos suaugusiųjų švietimo problemos, aptartas Klaipėdos rajono savivaldybės mokymosi visą gyvenimą plėtros 2018 – 2020 metų veiksmų planas.

DSC_0113  DSC_0020

DSC_0104 (1)  DSC_0037

Klaipėdos rajono švietimo centro nuotraukos