TARPTAUTINĖ SOCIALINIO VERSLUMO DIENA – LAPKRIČIO 19 D.
Posted by

TARPTAUTINĖ SOCIALINIO VERSLUMO DIENA – LAPKRIČIO 19 D.

VVG „Pajūrio kraštas“ dalinasi aktualia informacija:

Tarptautinė socialinio verslumo dienos renginys lapkričio 19 d., 09:00 – 17:00, virtuali erdvė

Lapkričio 19 d., minint Socialinio verslumo dieną, kviečiame susitikti virtualioje erdvėje. Šiais metais renginys yra skirtas jaunimui bei su jaunimu dirbančioms švietimo, mokslo ir studijų organizacijoms, įstaigoms, NVO, vietos ir centrinės valdžios atstovams, visiems besidomintiems socialinio verslo ir jaunimo verslumo tema.

Renginio metu pranešėjai iš Lietuvos ir Šiaurės šalių dalinsis žiniomis ir patirtimi apie socialinio verslo praktikas mokykloje, universitete ar kolegijoje, savanoriaujant ar atliekant praktiką NVO, įkuriant socialinį verslą regione ar mieste, bendradarbiaujant su vietos ar tarptautiniais partneriais. Išgirsime jaunus ir jau daug pasiekusius socialinius verslus.

Detali renginio programa čia.

Išankstinės registracija čia.

Renginio partneriai:
VšĮ “Geri norai”, Lietuvos socialinio verslo asociacija, Šiaurės šalių ministrų tarybos biuras Lietuvoje, Maltos ordino pagalbos tarnyba, VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“.

0 Komentarai įrašui TARPTAUTINĖ SOCIALINIO VERSLUMO DIENA – LAPKRIČIO 19 D. yra išjungti 23 13 lapkričio, 2020 Naujienos lapkričio 13, 2020