DIDELIO SUSIDOMĖJIMO SULAUKĘS RENGINYS
Posted by

DIDELIO SUSIDOMĖJIMO SULAUKĘS RENGINYS

Šių metų spalio 15 dieną vyko Vietos veiklos grupės „Pajūrio kraštas“ organizuotas renginys „Socialinis verslas – galimybės ar įsipareigojimai“.  Tai didelio susidomėjimo sulaukęs renginys, kur bendruomenės ir kitos NVO galėjo sužinoti daugiau apie socialinio verslo subtilybes ir savo galimybes jį kurti ar plėtoti.

Renginyje dalyvavo Klaipėdos rajono meras bei kiti vietos valdžios atstovai. Tai buvo puiki galimybė bendruomenėms ir NVO pristatyti savo socialinių verslų idėjas bei aptarti savivaldybės įsitraukimo, prisidėjimo galimybes.

Renginyje pranešimus skaitė Lietuvos socialinio verslo asociacijos vadovė Viktorija Bražiūnaitė, „Versli Lietuva“ verslumo departamento vadovė Aušra Pulauskaitė bei „Geri norai“ vadovė ir „Reach for Change“ vadovė Baltijos šalims Jurgita Ribinskaite-Glatzer. Specialistės aptarė socialinio verslo teisinį reguliavimą bei situaciją Lietuvoje, pristatė keletą gerųjų pavyzdžių. Vyko aktyvios diskusijos viso renginio metu. Po renginio vyko individualios dalyvių konsultacijos, kur NVO ir bendruomenių atstovai galėjo specialistėms užduoti konkrečius klausimus, susijus su jų socialinio verslo idėja.

0 Komentarai įrašui DIDELIO SUSIDOMĖJIMO SULAUKĘS RENGINYS yra išjungti 38 22 spalio, 2020 Naujienos spalio 22, 2020