ĮVYKO PIRMIEJI MOKYMAI APIE TRUMPOSIOS MAISTO GRANDINĖS ORGANIZAVIMĄ IR KOOPERACIJĄ
Posted by

ĮVYKO PIRMIEJI MOKYMAI APIE TRUMPOSIOS MAISTO GRANDINĖS ORGANIZAVIMĄ IR KOOPERACIJĄ

Šių metų lapkričio 29 dieną vyko pirmieji mokymai tema „Trumposios maisto tiekimo grandinės organizavimas ir kooperacija“. Mokymus vedė VDU Žemės ūkio akademijos profesorė dr. Vilma Atkočiūnienė.

Tikslinė mokymų grupė: potencialūs pareiškėjai pagal VPS priemonių veiklos sritis:  „Parama žemės ūkio produktų perdirbimui ir rinkodarai“ (kodas LEADER-19.2-4.2) ir  „Parama smulkių veiklos vykdytojų bendradarbiavimui organizuojant bendrus darbo procesus ir siekiant plėtoti į verslumą orientuotas veiklas“ (kodas LEADER-19.2-SAVA-5.1).

Mokymų tikslas –  supažindinti su trumposios maisto grandinės vystymo ir kooperacijos nauda, geriausiomis vietos rinkos ir pardavimo būdų praktikomis. Mokymuose dalyvavo 30 asmenų, kurie yra suinteresuoti trumpųjų maisto grandinių kūrimu ir dalyvavimu jose. Didžiąją dalį dalyvių sudarė ūkininkai, maisto produktų perdirbėjai ir bendruomenių atstovai.

Tai buvo pirmieji – įvadiniai – mokymai iš mokymų ciklo. Jų metu išaiškėjo galimi pareiškėjai pagal aukščiau nurodytas priemones, praktinių užduočių metu dalyviai modeliavo kooperatyvus, išsakė savo vizijas. Taip pat su dalyviais buvo aptarta tolesnių mokymų kryptis ir pobūdis, atsižvelgiant į jų poreikius.

0 Komentarai įrašui ĮVYKO PIRMIEJI MOKYMAI APIE TRUMPOSIOS MAISTO GRANDINĖS ORGANIZAVIMĄ IR KOOPERACIJĄ yra išjungti 131 04 gruodžio, 2019 Naujienos gruodžio 4, 2019