Pasirašytos pirmosios sutartys dėl paramos verslo projektams
Posted by

Pasirašytos pirmosios sutartys dėl paramos verslo projektams

Gegužės mėnesį startavo pirmieji verslo  projektai – iš trijų pateiktų paraiškų pagal VPS priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse pradėti“, finansavimas jau patvirtintas dviem vietos projektams: A.Paulauskaitės  projektui „Mažosios Lietuvos teminio parko įkūrimas“, kuriam skirti 49 857,00  eurai ir UAB „Karklės projektai“ projektui „Apgyvendinimo paslaugų teikimas Karklėje“ skirta 49 972,00 eurų parama.

Vietos plėtros strategijos įgyvendinimas įsibėgėja – jau pasirašytos 7 vietos projektų vykdymo sutartys, artimiausiu metu bus pasirašytos dar dvi, o 3 projektai dar laukia Nacionalinės mokėjimo agentūros Projektų atrankos komiteto sprendimo. Iš viso per vietos plėtros strategijos įgyvendinimo laikotarpį iki 2023 metų numatoma įgyvendinti ne mažiau kaip 26 vietos projektus.

Organizacijų ir verslo įmonių, kurios jau pasirašė paramos sutartis, dabar laukia pats atsakingiausias laikotarpis – būtina iki pirmoji mokėjimo prašymo suspėti parengti ir pateikti techninius projektus, bei kitus dokumentus.

 

0 Komentarai įrašui Pasirašytos pirmosios sutartys dėl paramos verslo projektams yra išjungti 349 28 gegužės, 2019 Naujienos gegužės 28, 2019