ŽUM kviečia ūkininkus įsitraukti į trumpąsias tiekimo grandines
Posted by

ŽUM kviečia ūkininkus įsitraukti į trumpąsias tiekimo grandines

Iki 120 tūkst. Eur – tiek vienam projektui galės gauti ūkininkai, nuo pirmadienio iki balandžio 5 d. teiksiantys paraiškas pagal priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama trumpoms tiekimo grandinėms ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu“ ir atitikę keliamus reikalavimus. Iš viso skirta 2,9 mln. Eur lėšų.

Svarbu tai, kad paramos paraišką pareiškėjas privalo teikti su partneriais. Parama galės būti suteikta mažųjų ir vidutinių ūkio subjektų bendradarbiavimui, užtikrinant aktyvesnį žemės ūkio produktų paklausos augimą, tinkamam žemės ūkio produktų propagavimui bei gamintojų integracijai į maisto tiekimo grandinę, paramą skiriant trumpoms tiekimo grandinėms ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu.

Paramos gali kreiptis fiziniai asmenys (ūkininkai),   privatūs juridiniai asmenys, užsiimantys žemės ūkio ir maisto produktų gamyba ir perdirbimu ir (arba) rinkodara, privatūs juridiniai asmenys, užsiimantys žemės ūkio ir maisto produktų realizavimu (prekyba), viešieji juridiniai asmenys, veikiantys pagal Lietuvos Respublikos asociacijų įstatymą ir (arba) Lietuvos Respublikos viešųjų įstaigų įstatymą. Paramos besikreipiantys fiziniai asmenys turi būti ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus.

Plačiau: http://zum.lrv.lt/lt/naujienos/ukininkai-kvieciami-isitraukti-i-trumpasias-tiekimo-grandines

Susidomėjusius kviečiame konsultacijai!

 

0 Komentarai įrašui ŽUM kviečia ūkininkus įsitraukti į trumpąsias tiekimo grandines yra išjungti 279 05 kovo, 2019 Naujienos kovo 5, 2019