Vietos veiklos grupė „Pajūrio kraštas” parduoda nebenaudojamą turtą – 4 universalias mobilias lauko virtuves su maisto gaminimo įranga
Posted by

Vietos veiklos grupė „Pajūrio kraštas” parduoda nebenaudojamą turtą – 4 universalias mobilias lauko virtuves su maisto gaminimo įranga

Vietos veiklos grupė „Pajūrio kraštas” parduoda nebenaudojamą turtą – 4 universalias mobilias lauko virtuves su maisto gaminimo įranga.

Pirmenybė teikiama norintiems įsigyti visas 4 priekabas!

Universali mobili lauko virtuvė su maisto gaminimo įranga (pritaikyta priekaba), kurią sudaro: priekaba (dviejų ašių, keliamoji galia – iki 750 kg, be bortų, išleidžiamas apsauginis stogas), darbo stalas su dėže daiktams, aukštos temperatūros orkaitė, troškinimo kamera, dviejų kamerų rūkyklų kompleksas, grilius su rankiniu ir automatiniu valdymu.

Techninė apžiūra nebegalioja.

Kaina: 3532,44 €

(PARDUOTA) Universali mobili lauko virtuvė su maisto gaminimo įranga, kurią sudaro: priekaba (vienos ašies, leidžiama masė su kroviniu – iki 750 kg, su amortizatoriais – torsijonais, komplektuojama su atraminiu ratu ir papildomu atsarginiu ratu, su šoniniais skydais (trimis uždaromis langinėmis be įėjimo)), nuotekų talpa (20 l), įvesta elektros instaliacija – su rozetėmis, įrengtas LED apšvietimas, dujiniai marmitai (2 vienetai), termo dėžės (2 vienetai), dujinė viryklė su budinčia liepsna (pagaminta iš nerūdijančio plieno arba lygiavertės medžiagos, komplektuojama su paela keptuve, puodu su dangčiu (50 litrų talpos), puodu su dangčiu (37 litrų talpos), dviguba dujinė blynkepė su budinčia liepsna, karšto vandens virdulys, stalas su plautuve, darbo stalas, dujų sistema su dviem dujų 50 l talpos balionais ir dėže balionams, 2 vnt. sulankstomi stalai 1820x740x740 mm.

Techninė apžiūra nebegalioja.

Kaina: 4200,00€

 

(PARDUOTA) Edukacinių programų organizavimui pritaikyta priekaba (sulčių edukacinė programa), kurią sudaro: priekaba (vienos ašies, leidžiama masė su kroviniu – iki 750 kg, su amortizatoriais – torsijonais, komplektuojama su atraminiu ratu, šildymo sistema, vandens sistema su karštu ir šaltu vandeniu (aktyvus kranas, vandens siurblys, vandens ir nuotekų talpos), elektros instaliacija (5 elektros rozetės), stalas-šaldytuvas, stalas su plautuve, durelėmis ir lentyna, nerūdijančio plieno stalas, šerbeto gamybos aparatas su 3 talpomis, sulčių šildymo puodai – 2 vnt. marmitai, minkštų ledų gamybos aparatas.

Techninė apžiūra nebegalioja.

Kaina: 3878,00

Edukacinių programų organizavimui pritaikyta priekaba (kepimo edukacinė programa), kurią sudaro: priekaba (dviejų ašių, keliamoji galia – iki 2700 kg.), stalai su lentynomis, nerūdijančio plieno kriauklė vandens talpa ir tiekimo sistema su aktyviu vandens kranu, veikiančiu kartu su siurbliu, elektriniu šildytuvu šiltam vandeniui tiekti, nuotekų talpa (100 l), elektros generatorius, kepimo krosnis.

Techninė apžiūra nebegalioja.

Kaina: 4054,6

Kilus klausimams, kreiptis tel.: 8 615 13 814 arba adresu: Klaipėdos g. 74, Gargždai.

Parduodamą turtą galima apžiūrėti kaimo turizmo sodyboje „Gribžė” (Mokyklos g. 7, Gribžinių k., Klaipėdos r.). Dėl turto apžiūros kreiptis į sodybos šeimininką Dainių tel.: 869300083.

0 Komentarai įrašui Vietos veiklos grupė „Pajūrio kraštas” parduoda nebenaudojamą turtą – 4 universalias mobilias lauko virtuves su maisto gaminimo įranga yra išjungti 947 23 sausio, 2019 Naujienos sausio 23, 2019