Praktiniai mokymai: Kodėl geriau importuoti pačiam?
Posted by

Praktiniai mokymai: Kodėl geriau importuoti pačiam?

Vietos veiklos grupei atlikus potencialių projektų vykdytojų apklausą, paaiškėjo, kad eksporto ir importo klausimai yra vieni iš aktualiausių.

Atsižvelgdami į šį poreikį, organizuojame mokymus potencialiems projektų vykdytojams. 

Lapkričio 14 d., Vėžaičių konferencijų centre, 13.00 val. organizuojami praktiniai mokymai, skirti žmonėms, užsiimantiems IMPORTU bei dar dvejojantiems ar pradėti tai daryti. Seminaro tikslas supažindinti su geriausiomis importo praktikomis, atsakyti į klausimus kada verta importuoti pačiam, o kada šie kaštai per dideli mažam ir vidutiniam verslui? Seminaro metu būsite supažindinti su duomenų valdymo sistemomis, kurių išmanymas leis duomenis valdyti patiems, atsisakant tarpininkų.

Seminaras aktualus visiems, kurie savo produkciją/žaliavą importuoja. Paskutinė seminaro dalis, bus skirta praktiniam konkrečių atvejų analizavimui, todėl pildant registracijos formą, kviečiame užpildyti ją kuo tiksliau.

Seminaro programa:

  1. Prekių įvežimas iš ES (prekių C muitinis statusas)/Įvežimas iš trečiųjų Šalių (prekių N muitinis statusas);
  2. Ne maisto produktų importo klaidos ir duomenų valdymas;
  3. Maisto produktų importo klaidos ir duomenų valdymas;
  4. Konkrečių atvejų analizė.

 

Dalyvių skaičius ribotas, REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/mAsiszUgsIbZQYyu1

 

Mokymus ves Margarita Varnienė, turinti 23 metų krovinio ekspedijavimo, krovinių deklaravimo muitinėje patirtį. Jau 12 metų savo patirtimi dalinasi Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje su būsimais uosto vadybininkais, logistais, krovinių ekspeditoriais. Šiuo metu dalyvauja projekte ruošiant naują metodinę medžiagą apie uosto technologijas, skirta aukštosioms mokykloms. Paskutinius 18 metų dirbo didelėje jūrų krovinių krovos kompanijoje Klaipėdos uoste, kurioje turėjo galimybę įgyti didžiulę praktinę patirtį, tiek kuriant ekspedijavimo procedūras, tiek diegiant visą ekspedijavimo sistemą nuo pagrindų.

 

2019 m. VVG „Pajūrio kraštas“ numato skelbti kvietimą teikti vietos projektų paraiškas paramai gauti pagal VPS priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį   „Parama žemės ūkio produktų perdirbimui ir rinkodarai“ (kodas LEADER-19.2-4.2).

Veiklos sritis skirta didinti smulkių žemės ūkio subjektų gyvybingumą ir konkurencingumą, užtikrinti inovacijų diegimą, skatinti maisto tiekimo grandinės organizavimą, įskaitant žemės ūkio produktų perdirbimą ir tiekimą rinkai, kartu skatinant partnerystę ir bendradarbiavimą.

0 Komentarai įrašui Praktiniai mokymai: Kodėl geriau importuoti pačiam? yra išjungti 418 25 spalio, 2018 Naujienos spalio 25, 2018