Rugsėjo 25d., VVG “Pajūrio kraštas” organizavo informacinį renginį: kaip pasinaudoti VVG finansine parama verslo pradžiai?
Posted by

Rugsėjo 25d., VVG “Pajūrio kraštas” organizavo informacinį renginį: kaip pasinaudoti VVG finansine parama verslo pradžiai?

Renginio metu buvo pristatytas VVG „Pajūrio kraštas” kvietimas teikti vietos projektus Nr. 2 pagal kaimo vietovių vietos plėtros strategijos „Vietos veiklos grupės „Pajūrio kraštas“ 2016-2023 metų vietos plėtros strategija“ priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse pradėti“ Nr. LEADER-19.2-6.2

 

Detaliai aptarėme, kas gali tapti šio kvietimo pareiškėjais, kokie pagrindiniai atrankos kriterijai, kokios dažniausiai daromos klaidos. Be galo džiaugiamės didžiuliu rajono gyventojų susidomėjimu bei tikimės, kad atsakėme į daugelį jų iškeltų klausimų, kurie padės pasiruošti reikiamus dokumentus projektui.

 

Į renginį pakvietėme ir VšĮ „Versli Lietuva“ atstovę Indrę Kazlauskienę, kuri pristatė kokiais atvejais pradedantis verslininkas gali į juos kreiptis ir kokią realią pagalbą gali gauti bei plačiau papasakojo apie šią savaitę startavusį verslumo skatinimo konkursą „Verslumo manija“.

 

Susirinkusius verslo atstovus paskatinome pasidomėti tarpsektorinio bendradarbiavimo galimybėmis su kaimo bendruomenėmis, kurios įgyvendino 2007-2013 m. finansavimo laikotarpio vietos projektus, galimybėmis, taip užtikrinant projektų tęstinumą bei galimybę išbandyti savo verslumą.

 

Mūsų tikslas, kad verslu besidomintys Klaipėdos rajono gyventojai, gautų kuo naudingesnės informacijos iš pirmų lūpų bei stengiamės tuos, kurie negali dėl vienų ar kitų priežasčių dalyvauti mūsų kvietimuose, nukreipti į kitus galimus finansavimo šaltinius.

 

0 Komentarai įrašui Rugsėjo 25d., VVG “Pajūrio kraštas” organizavo informacinį renginį: kaip pasinaudoti VVG finansine parama verslo pradžiai? yra išjungti 447 25 rugsėjo, 2018 Naujienos rugsėjo 25, 2018