VVG „Pajūrio kraštas” priėmė svečius iš Vilniaus rajono vietos veiklos grupės
Posted by

VVG „Pajūrio kraštas” priėmė svečius iš Vilniaus rajono vietos veiklos grupės

Gegužės 31d. VVG „Pajūrio kraštas” priėmė svečius iš Vilniaus rajono vietos veiklos grupės, kurie atvyko pasisemti gerosios praktikos iš mūsų įgyvendintų vietos projektų. Svečiai lankėsi Vėžaičių konferencijų centre, apžiūrėjo iš paramos lėšų rengtą Brožių virtuvę, dalyvavo edukacinėse programose Drevernos „Gintaro namuose“ bei Klaipėdos rajono amatų centre (Veiviržėnuose).

Didžiausią įspūdį verslumo prasme svečiams paliko Brožių bendruomenės plėtojama išvežiojamojo maisto paslauga. „Brožių virtuvė“  ne tik sėkmingai išplėtojo veiklą, bet ir sukūrė  14 darbo vietų.

Klaipėdoje svečiai iš Vilniaus rajono aplankė socialinę neįgaliųjų įmonę „Regseda”. Ši įmonė paliko visiems didelį įspūdį: kokybės standartai, organizuotumas bei aiškus vertybinis stuburas, orientuotas į žmogų – geras pavyzdys mums visiems kaip turėtų būti organizuojamas socialinis verslas. Tikimės bendradarbiauti su šia įmone bei pasisemti patirties kuriant socialinį verslą Klaipėdos rajone.

Ačiū visiems dalyvavusiems už aktyvumą, o  įmonėms ir bendruomenėms už šiltą priėmimą!

 

0 Komentarai įrašui VVG „Pajūrio kraštas” priėmė svečius iš Vilniaus rajono vietos veiklos grupės yra išjungti 212 04 birželio, 2018 Naujienos birželio 4, 2018